Informacje dla Artystek i Artystów


  1. Zgłoś swój udział w akcji wysyłając maila na adres: polishartnow@gmail.com z dowolną ilością prac, w dowolnej cenie, wraz z opisem: wymiary, technika, rok powstania, cena (nie ma limitu zgłoszeń). Możesz również opublikować swój własny post z oznaczeniem profilu @polishartnow i użyciem hashtagu #polishartnow. Codziennie będziemy publikować na głównym kanale akcji wybrane zgłoszenia oraz poprawnie oznaczone posty – zachęcając do wsparcia.
  2. Twoje prace zostaną opublikowane na profilu @polishartnow – dowiesz  się o tym przez oznaczenie na Instagramie. Pamiętaj – podziel się tą informacją z Twoimi znajomymi i bliskimi.
  3. Osoba zgłaszająca chęć kupna Twojej pracy, skontaktuje się z nami i/lub bezpośrednio z Tobą, przez wiadomość prywatną – nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat a jedynie łączymy Cię z kupującym.
  4. Kupujący realizuje przelew bezpośrednio do Ciebie, wraz z ewentualną dopłatą za wysyłkę – ustalcie wszystkie szczegóły płatności i dostawy.

W zależności od chęci i możliwości, gdy sprzedasz swoje prace w ramach akcji, zachęcamy do dobrowolnego wsparcia innych artystów poprzez zakup ich prac, tzw. efekt kuli śnieżnej.


Podziel się swoimi doświadczeniami i sukcesami sprzedażowymi poprzez Instagram. Jeśli chcesz to zrobić, opublikuj post na swoim koncie na Instagramie, wyjaśniając, dlaczego zaangażowałeś się w akcję. 

Pamiętaj, aby  używać oznaczeń @polishartnow / #polishartnow w swoim poście.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!


dla Artystek i Artystów

instrukcja przystąpienia i udziału w akcji

dla Kupujących

instrukcja udziału w akcji

napisz do nas

czekamy na Wasze zgłoszenia i pytania